Online konsultatsioon

 1. Online konsultatsioon on Pärnu Väikeloomakliiniku arstide poolt pakutav tasuline nõuandev veebipõhine veterinaarteenus.
 2. Online konsultatsiooni raames vastab arst Teile esimesel võmalusel, hiljemalt 3 tööpäeva jooksul. Vastamine toimub e-maili kaudu või helistades ajavahemikus 09.00-19.00.
 3. Online konsultatsiooni maksumus on 30 eur.
 4. Online konsultatsioon hõlmab endas loomaarsti vastust ja nõustamist loomaomaniku poolt kirjeldatud küsimusele.
 5. Ühe online konsultatsiooni raames võib esitada ka mitu küsimust.
 6. Arsti vastustest ja nõuannetest lähtuvate uute küsimuste korral tuleb tellida uus online konsultatsioon või pöörduda Pärnu Väikeloomakliinikusse.
 7. Online konsultatsioon ei asenda loomakliiniku külastust ja looma füüsilist ülevaatust ning uuringuid.
 8. Online konsultatsioonist välja kasvanud loomakliiniku külastus ja sellega kaasnevad teenused on tasulised lähtuvalt loomakliiniku hinnakirjast.
 9. Online konsultatsiooni raames me ei diagnoosi, ei määra ravi ega väljasta ravimeid.
 10. Online konsultatsiooni raames üles laetud kujutava diagnostilise piltmaterjali (röntgen, CT, MRI) põhjal võtame endale õiguse vajadusel täiendada differentsiaaldiagnooside nimistut(teisene arvamus) ja pakkuda välja võimalikke ravisoovitusi.
 11. Online konsultatsiooni raames saadud isikuandmeid ei edastata kolmandatele osapooltele ja on kasutuses ainult antud juhtumi kontekstis.
 12. Laekunud ja tasutud online konsultatsiooni järgselt väljastatakse Teile arve. NB! tegu on juba makstud arvega, vältige topelt maksmist